ZAJĘCIA GRUPOWE

ABT

Abdominal, Buttocks, Thights
Zajęcia wzmacniające dolne partie ciała: brzuch, pośladki, uda. Idealny trening dla wszystkich, którzy pragną mieć płaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki.

ACTIVE FACE

Fitness dla twarzy. Holistyczny program obejmujący aktywności dla mięśni twarzy i szyi. Wykorzystane w programie metody zostały dobrane tak, aby w efekcie następowało modelowanie twarzy, spłycanie istniejących zmarszczek i relaks dla oczu.

BODY BALL / FIT BALL

Zajęcia z wykorzystaniem dużej piłki o średnicy 55 – 75 cm. Ćwiczenia na piłce poprawiają równowagę oraz wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Zajęcia o niskiej intensywności, ale niosące wiele korzyści, również po przebytych urazach i przy dolegliwościach kręgosłupowych.

BOKWA

To forma zajęć opracowana przez Paula Maviego, łącząca elementy walki ("bo") z afrykańskim tańcem wojennym wywodzącym się z kultury Kwaito ("kwa"). Styl ten wykorzystuje litery oraz numery, ponieważ one właśnie składają się na figury i są podczas tańca „rysowane” na ziemi. A wszystko przy energicznych dźwiękach muzyki dance, pop, latino, afrykańskiej i house.

DANCE

Zajęcia taneczne, oparte na układach choreograficznych. Poprawiają koordynację, podnoszą wydolność organizmu, usprawniają układ sercowo-naczyniowy, a także spalają tkankę tłuszczową.

ENERGY CHALLENGE

Autorski trening sieci Energy Fitness. Intensywne zajęcia oparte na interwałach przyspieszających metabolizm. Celem jest spalanie tkanki tłuszczowej i poprawa wydolności organizmu. Podejmij wyzwanie -chudnij z nami!

ENERGY PUMP

Ćwiczenia z wykorzystaniem sztangi, wykonywane przy muzyce. Zapewniają wzmocnienie siły mięśni, bez widocznego ich zwiększenia i spalenie podskórnej tkanki tłuszczowej.

FAT BURNING

Trening ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej, oparty na wysiłku aerobowym i ćwiczeniach kształtujących sylwetkę.

FUNKCJONALNY TRENING

Opiera się na zasadzie funkcjonalności ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Każde ćwiczenie musi mieć swoje uzasadnienie funkcjonalne i powinno przekładać się na najczęściej wykonywane ruchy poza salą ćwiczeń. Trening poprawia balans, propriocepcję (czucie głębokie), stabilizację oraz siłę.

INDOOR CYCLING

To forma zajęć na specjalnych rowerach stacjonarnych odbywająca się w rytm motywującej muzyki pod kierunkiem wyszkolonego instruktora. Podnosi wydolność, wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy, spala tkankę tłuszczową i kształtuje dolne partie ciała.

INTERWAŁ

Połączenie naprzemiennego wykonywania intensywnych ćwiczeń wydolnościowych z ćwiczeniami wzmacniającymi (body sculpt) o mniejszej intensywności. Taki trening przynosi efekty (spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności) w znacznie krótszym czasie.

JOGA

System ćwiczeń wzmacniających i rozciągających ciało. Zajmuje się rozwojem człowieka zarówno w sensie fizycznym, mentalnym i duchowym. Wykonywane pozycje (asany) wpływają pozytywnie na pracę narządów wewnętrznych.

LATINO MIX

Na zajęciach poznajemy różne kroki tańców latynoamerykańskich. Co tydzień uczymy się innego tańca, dlatego zajęcia nie są monotonne i pozwalają na odkrycie swojej kobiecości.

PILATES

Trening oparty na metodzie Pilatesa. Wzmacnia mięśnie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni głębokich brzucha, miednicy i grzbietu. Pilates kształtuje nawyk utrzymania prawidłowej postawy ciała, poprawia propriocepcję (czucie głębokie) i uczy efektywnego oddechu połączonego z wykonywanymi ruchami.

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia składające się z części aerobowej, spalającej tkankę tłuszczową i ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha.

STEP

Zajęcia prowadzone z wykorzystaniem platformy-stepu, oparte na wysiłku aerobowym i układach choreograficznych. Zajęcia poprawiają koordynacje i pamięć ruchową, a również kształtują i wzmacniają dolne części ciała.

STRETCHING

Ćwiczenia rozciągające mięśnie całego ciała. Poprawia elastyczność i ruchomość w stawach. Prowadzony przy spokojnej muzyce, często zakończony sekwencją relaksacyjną.

TABATA

Trening opracowany przez Japończyka - dr Izumi Tabata- współpracującego ze sportowcami. Trening Tabata trwa tylko 4 minuty. Oparty na cyklach, 20 sekund ćwiczeń angażujących jak najwięcej mięśni i 10 sekund odpoczynku, wykonywanych w ośmiu seriach. To skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.

TANIEC BRZUCHA

Wywodzi się z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Angażuje wszystkie mięśnie naszego ciała od czubka głowy po pięty. Kształtuje sylwetkę, zaznacza talię. Poprawia koordynację ciała, uczy izolować mięśnie. Dzięki niemu nabieramy elegancji ruchów i poruszamy się z gracją.

TBC

Total Body Conditioning
Kompleksowy zestaw ćwiczeń obejmujący wszystkie partie mięśniowe i wszechstronnie wzmacniające ciało. Podczas zajęć wykorzystywane są przybory takie jak hantle, taśmy oporowe-gumy, "zające".

TMT

Total Muscle Training
Efektywny trening fitness dla wszystkich. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Podczas treningu można spalić nawet 600 kcal.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zestaw ćwiczeń stanowiący profilaktykę dolegliwości i dysfunkcji kręgosłupa.

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Zestaw ćwiczeń koncentrujący się na wzmacnianiu dolnych partii ciała, nóg i pośladków.

ZUMBA

Fuzja tańca i aerobiku oparta na dynamicznej i ekscytującej kombinacji rytmów latynoskich. Proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i porywają  do zabawy. Poprawia kondycję, napawa optymizmem i wprawia w doskonałe samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciach.